20. 12. 2013 PF 2013

 

Přejeme všem návštěvníkům našich stránek krásné svátky vánoční a do Nového roku hodně zdraví a štěstí.

  

 

18. 11. 2013 Eby z Prateckého údolí .. náš nový přírůstek JGT

 

Jak jste se na našem webu dočetli, není nám Inina následovnice přána, a proto jsme se rozhodli pořídit Inně kamarádku. S radostí Vám představuji naší novou jagoší naději Eby z Prateckého údolí (Bibi).

 

Vše o této malé čertici se dozvíte v záložce Jagdteriér -  Naše feny - Eby z Prateckého údolí. 

 

3. 10. 2013 Arleta Prodomasua Praga odešla do psího nebe....

 

Dnešní den odešla do psího nebe Arleta (Lilly) Prodomasua Praga. Lilly prožila se svou rodinou krásný a láskyplný život.  

 

Nezapomeneme na tebe holčičko !!!

 

1. 10. 2013 Změny v našich chovatelských plánech...

 

Bohužel tento podzim naším chovatelským plánům nepřeje a ani plánované podzimní krytí výmarských ohařů  Bait Fatty Prodomasua Praga x Arun z Martínského vrchu se neuskuteční  a vrh D se přesouvá na zimu 2013. Matkou plánovaného vrhu výmarských ohařů CHS Prodomasu Praga bude naše Ceará Cruz Prodomasua Praga, otce štěňátek zveřejníme po obdržení potvrzených krycích listů.
 

S lítostí také oznamujeme, že vrh C Jiskrák prozatím nebude.  Ina prodělala vážný zánět dělohy, který se následně rozšířil i na střeva. Přes veškerou snahu veterinářů i naší koncem srpna potratila. Momentálně je pro nás důležité, že se Ina uzdravila!! Zda nám dá ještě nějaká štěňátka, je prozatím ve hvězdách.

 

 

30. 9. 2013 JGT Bruno Jiskrák CHOVNÝ PES

 

Skvělé zprávy jsme dostali od paničky našeho odchovánka Bruna Jiskrák, který má jako první jagoš z naší chovatelské stanice splněny veškeré podmínky k zařazení do chovu a po vyřízení nutného papírování bude CHOVNÝM PSEM.

 

Bruno Jiskrák

Plnochrupý

Kohoutková výška:  39 cm

Zkoušky

8.6.2013 ZN Loučen -  obstál, 81 b.   

10.8.2013 LZ Mladá Boleslav - I. cena, 218 b. nos 4 celkové 3 místo

28.9.2013 KZV Hostouň – I. cena 158 b. nos 3

Výstavy

Pojizerská krajská výstava – VD2
Speciální výstava  KCHJgdtČ – VD
Výběr do chovu – kandidát chovu

 

Musím podotknout, že veškeré zkoušky složili během 4 měsíců s paničkou Jaroslavou S. (16 let), která ho na všech zkouškách také vedla za nutné podpory táty jako střelce. Jsme na Bruna s Jaruškou moc pyšní a gratulujeme ke skvělé společné práci.
Děkujeme za prezentaci naší chovatelské stanice a přejeme mnoho krásný společných, nejen loveckých zážitků!!!

 

Při této příležitosti jsme aktualizovali záložku Jagdteriér - odchované vrhy - B vrh - o všechny výstavní i zkouškové výsledky všech kluků, které jsme obdrželi od jejich majitelů. Všem moc děkujeme za krásnou reprezentaci naší chovatelské stanice.

  

 

27. 7. 2013 C vrh CHS Jiskrák - proběhlo krytí Iny a Arga

 

Dnes proběhlo dlouho plánované  krytí Iny s Argem z Jeníšova. Vše proběhlo jak mělo a tak se  snad za 2 měsíce můžeme těšina na další Blackgang CHS Jiskrák.

 

 

1. 6. 2013  NOVÁ VLASTNÍ DOMÉNA A DESING WEBU

 

S velkou radostí Vám představujeme nový desing našeho webu, který jsme pro Vás připravili k příležitosti zaregistrování vlastní domény www.jgt-weim.com , která je splněním našeho snu mít webovou adresu obsahující zktratky obou námi chovaných plemen.

Prosíme všechny kamarády a známé, kteří mají na svém webu odkaz na naše CHS, aby si link opravili. Věříme, že se Vám bude u nás líbit a rádi se k nám vrátíte nakouknout, co je nového...

 

11. 5. 2013 Benny Jiskrák složil Zkoušky vloh v I. ceně

 

Obdrželi jsme krásnou zprávu od našeho odchovánka Benny Jiskrák - JGT, který po úspěšném jarním svodu dnes složil zkoušky vloh v I. ceně, známka z hlasitosti 4.  MOC GRATULUJEME...

 

3. 5. 2013 Pozdrav od naší odchovankyně Briesy Prodomasua Praga

 

Obdrželi jsme krásnou zprávu od naší odchovanky výmarského ohaře - Briesy Prodomasua Praga. Jsme velmi rádi, že své rodině dělá radost a dle slov pana majitele Švelbla "Musím říct,že povahově jako mazlíčka rodiny jsme si nemohli vybrat lepšího psa", je jednoduše úžasná.

 

Děkujeme moc za krásnou zprávu a fotku naší krásné Briesy.

 

28. 4. 2013 POJIZERSKÁ KRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ

 

Na této výstavě se úplně poprvé předvedli dva kluci z „B“ Blackgangu JGT. U paní rozhodčí Tiché si v třídě mladých odnesli tyto známky:

 

          BOBO JISKRÁK - V 1, VT, Nejlepší mladý      

                        Bobo  v závěrečné soutěži ještě vybojoval JBIG 2 a svou krasojízdu završil společně s Almou od zámku Kratochvíle v soutěži o Nejlepší pár, kde si v konkurenci šesti páru vyběhali krásné I. místo!             

BRUNO JISKRÁK – VD 2  (Bruno nechtěl ukázat zuby jinak by to také byla výborná, ale to do příště s paničkou určitě dopilují).   

 

Moc gratulujeme a děkujeme páníčkům za skvělou prezentaci.

 

2. 3. 2013 Aktualizace informací MultiCh. Ceará Cruz Prodomasua Praga

 

V druhé polovině roku 2012 byla naše výmarka Cru úspěšná nejen na poli pracovním, ale především výstavním. Aktualizovali jsme proto všechny její výsledky a info v záložce Výmarský ohař - Naše feny.

 

1. 2. 2013 Plánujeme štěňátka jagdteriérů

 

Po dlouhém a pečlivém vybírání Vám představujeme rodiče plánovaného C vrhu CHS Jiskrák. Věříme, že se nám podaří odchovat především pracovně vynikající potomky, ale i exteriérově velmi nadějné zástupce tohoto plemene.

 

 

1. 1. 2013 PF 2013