31. 12. 2014 PF 

 

 

20. 9. 2014 Naše JGT holčička Cira Jiskrák

 

Z C vrhu CHS Jiskrák jsme si nechali pokračovatelku našeho chovu - Ciru Jiskrák. Cira nám dělá velkou radost a roste do krásy.. Veškeré informace k naší malé naději najdete v linku Jagdteriér - Naše feny - Cira Jiskrák.

 

20. 7. 2014 C vrh CHS Jiskrák je v nových rodinách

 

Všechna naše štěňátka mají své milující majitele a my jim do života přejeme hlavně zdraví, plnou misku, kupu loveckých zážitků, trošku výstavního štěstí a kolem sebe neustále milující rodinu. Hodně štěstí prckové...

 

10. 7. 2014 Caliber Jiskrák opět VOLNÝ

 

Krásný pejsek z našeho C vrhu JGT Caliber Jiskrák je opět volný! Zájemci nám zrušili pár dní před odběrem rezervaci, tak mu opět hledáme tu nej rodinu...

Pokud máte zájem o aktivního parťáka, neváhejte nás kontaktovat! Veškeré informace o C vrhu CHS Jiskrák najdete v linku Jagdteriér - Odchované vrhy - vrh C.

 

7. 7. 2014 Black gang má 7 týdnů..)))

 

Naše JGT miminka slaví 7 týdnů života a za malou chvilku se rozutečou do nových domovů! VŠECHNA MIMNKA JSOU REZERVOVÁNA! Aktuální galerii z jejich 7 týdne života najdete  ZDE. Veškeré informace o C vrhu CHS Jiskrák najdete v linku Jagdteriér - Odchované vrhy - vrh C.

 

Aktuální fotky nám poslal Bruno Jiskrák a moc za ně děkujeme. Vše o tomto chovném psu najdete v linku Jagdteriér - Odchované vrhy - vrh B.

Nové fotky nám poslal také JGT pejsek Bruno Jiskrák a moc za ně děkujeme.  NoNovéNAj

 

30. 6. 2014 Poslední volné štěňátko - Caliber Jiskrák

 

Poslední štěňátko z C vrhu CHS Jiskrák je k zadání. Krásný pejsek Caliber Jiskrák je sytě pálený s hladkou srstí (maximálně lehké fousky po mámě), je zdravý, hravý a stejně jako jeho sourozenci bude připraven k odběru v polovině měsíce července.

V případě, že máte zájem o aktivního parťáka, neváhejte nás kontaktovat. Veškeré informace k C vrhu najdete v linku Jagdteriér - Odchované vrhy - vrh C.

 

7. 6. 2014 Štěňátka poprvé venku a jména C vrhu CHS Jiskrák

 

Blackgang byl dnes poprvé venku a první výlet si náramně užíval.. Spoustu fotek z prvního měsíce života najdete ZDE a fotky z prvního pobytu venku najdete TADY.

A je na čase také zveřejnit jména našich prcků ...) Holčičky ponesou jména Cira Jiskrák a Cora Jiskrák a kluci budou Cápo Jiskrák a Caliber Jiskrák.

 

15. 5. 2014 C vrh CHS Jiskrák je na světě

 

Dnešní noc přivedla na svět naše Ina 4 nádherné a zdravé štěňátka. Štěňátka se narodila v poměru 2 kluci a 2 holky a všichni včetně maminky jsou v pořádku.  Máme obrovskou radost!

Veškeré informace k C vrhu CHS Jiskrák najdate v linku Jagdteriér - Odchované vrhy - vrh C.

 

9. 4. 2014 Multi Ch. Inta zo Skalickej je březí... C vrh CHS Jiskrák je na cestě

 

Máme obrovskou radost..naše Ina čeká štěňátka a my už se moc těšíme na její poslední vrh!

 

23. 3. 2014 A vrh CHS Prodomasua Praga slaví 10 let

 

Dnes je tomu 10 let co se narodil vrh A Prodomasua Praga...
Arte, Aisho, Andy, Ambro, Airin krásné 10 (66 psí) narozeniny (bohužel Arletka se kulatin již nedožila).


Všem přejeme ještě mnoho spokojených chvil u svých milujících majitelů a HLAVNĚ hodně zdraví, ať je těch chvil co nejvíc!!!

 

13. 3. 2014 Plánujeme C vrh CHS Jiskrák

 

Dnešní den proběhlo úspěšné krytí naší Iny se psem Argo z Nedobských strání.

Veškeré informace o plánovaném C vrhu CHS Jiskrák najdete v linku Jagdteriér - Plánované vrhy.

 

  

 13. 2. 2014 Plánujeme D vrh CHS Prodomasua Praga

 

Na podzim 2014 plánujeme první krytí naší Multi Ch. Ceará Cruz Prodomasua Praga se psem Arrax wom Forst Eibenstein (imp. DE). Veškeré informace o plánovaném D vrhu CHS Prodomasua Praga najdete v linku Výmarský ohař - Plánované vrhy.

 

 

2. 2. 2014 Aktualizace katalogu podložek pod trofeje

 

Od ledna 2014 jsme aktualizovali katalog podložek pod trofeje, které Martin vyrábí. Kompletní informace o jeho práci najdete v linku Štítky pod trofeje a v případě, že Vás jeho práce oslovila, nás neváhejte kontaktovat.

  Rozsáhlá prezentace je pro vás připravena v tomto linku Katalog podložky.pptx (6943589)

 

 

18. 1. 2014 Konec honební sezóny.. 

 

 Dnešní den ukončil Martin s Inou naší letošní sezónu honů a naháněk. Všichni naši psi si ji náležitě užili a teď bude celá chvíli zasloužene odpočívat...

 

1. 1. 2014 PF 2014

 

Přejeme všem návštěvníkům našich stránek úspěšný Nový rok 2014... ))))